KNLTB Voorjaarscompetitie 2023 - Teams


KNLTB VOORJAARSCOMPETITIE 2023


De Teams zijn bekend!

Super leuk dat jullie met zovele hebben opgegeven voor de gezelligste competitie van het jaar!
De commissie heeft z'n huiswerk gedaan en de teams zijn bekend.
We gaan er alles aan doen om er een gezellige competitie van te maken!

Hieronder de speeldata en de teams voor de VJC-2023.
Voor vragen en/of opmerkingen weten jullie mij te vinden.

Theo van Rosmalen
[email protected]

 

 

SPEELDATA VJC-2023

 

 

 

DE TEAMS VJC-2023

 

 

Donderdagochtend

 
Dames Dubbel (4xDD)
 
Team 1
Marlouk Reitsma ©
Riet Aarninkhof
Diny Arts
Miep Vogels
Willy v. Liebergen
 
 
 

Vrijdagavond

 
Dames Dubbel 35+ (4xDD)
 
Team 1
Marleen de Laat ©
Hannie Vlemmix
Marcella van Dinther
Jolanda van der Linde
Angelique Zomer
Adèle van Vliet
 
Team 2
Jacq van de Ven ©
Annette Pattiwael
Carien van Grunsven
Marjon van den akker
Pauline van den Broek 
 
Team 3
Matty De Neree tot Babberich ©
Franke Louwers
Marike Gerritsen
Joyce de Visser
 
 
Dames Dubbel 17+ (4xDD)
 
Team 1
Linda van der Steen ©
José van der Steen
Fleur Schuijlenburch
Elise Siemons
Erica de Ruiter
 
Team 2
Carin Lunenburg ©
Yvonne van den Heuvel
Esther Prevo 
Jolanda Abels
 
 
Heren Dubbel 35+ (4xHD)
 
Team 1
Marco Tiemessen ©
Maik Arts
Jorg Marijnissen
Robert Langemeijer
Daan van Cuijk
Robbert Bosje
 
Team 2
Niels van der Burgt ©
Peter Dijkhuizen
Eric van Oort
Joy Lion
Rodger Zitter
 
Team 3
Mark Fransen ©
Mari van de Ven
Arno Pattiwael
Nico Hattink
Koen Dortmans
Jan Schuijlenburch
 
 
Heren Dubbel 17+ (4xHD)
 
Team 1
Thijs de groot ©
Bo Bergmans
Demy van de Ven
Dirk van Oort
 
Team 2
Tim Wilke ©
Martijn Verstegen 
Thomas van Erp 
Bart de Ruiter
 
 
Gemengd Dubbel 17+ (1xDD + 1xHD + 2xGD)
 
Team 1
Jorg Marijnissen ©
Nicole Maas
Elma van der Wielen
Ralf van Dongen
 
Team 2
Thijs de Groot ©
Marcella Verstegen
Marvin Moehring
Josella Bogaerts
 
 
 

Zaterdagmiddag

 
Dames 17+ (2xDE + 3xDD)
 
Team 1
Evy van der Heijden ©
Nena Vlemmix
Nicole Maas
Elma van der Wielen
Nikky Sanne Keijzers
Christel Ruijtenburg
Marlene van Rosmalen
Lonneke d'Oliveyra-Wouda
 
Team 2
Linda van der Steen ©
José van der Steen
Joselle Bogaerts
Marloes Hendriks
Mijntje Hendriks
 
Team 3
Eva van den Berg ©
Iris van den Akker
Bregje van der Maazen
Kathy Kevenaar 
Robin Vos
 
 
Heren 35+ (2xHE + 3xHD)
 
Team 1
Theo van Rosmalen ©
Chris van der Wielen
Mark Fransen
Ernst-Jan Hoving
 
Team 2
Ton Hendriks ©
Jules Menheere
Harold van Hulsbeek
Dirk Jan Zwagerman
Corne Dankers
Frits Franssen
Friso Buikstra
Remko Ekkers
 
 
Heren 35+ (4xHE + 2xHD)
 
Team 1
Tim van der Logt ©
Hans Doomernik
Ralf van Dongen
Marc Leurs
Mark Pellenbrink
Gert-Jan Buuts
Ton Voogt
 
 
Heren 17+ (4xHE + 2xHD)
 
Team 1
Joost Kaffener ©
Frank van den Akker
Mathijs de Leeuw
Mitchel Gietman
Niek Timmermans
Job Sijbers
 
Team 2
Frank de Kleijn ©
Michel Kivits
Robert van Hees
Huub Sijbers
 
Team 3
Ron van de Berg ©
Stef Gloudemans
Luuk Vlemmix
Brent van der Wielen
 
Team 4
Youri van der Putten ©
Jens Walboomers 
Bart van Nistelrooij
Paul Kocken
Luuk van den Berg
 
Team 5
Remco Verhagen ©
Luuk Bogaerts
Rob van Dijk
Marvin Moehring
 
Team 6
Danny wijnen ©
Luc van Nuland
Mike van Nuland
Thom van de Goor
Sjoerd van de Goor 
 
Team 7
Kevin van Empel ©
Jip Roumen
Niels Remmits
Sander Noz
 
 
 

Zondag Jeugd

 
Team Oranje t/m 8
Lize Wijbers
Sophie Prevo
Thobias Dijkhuizen
Rens Bosman
 
Team Groen 10 t/m 12
Amy van Rooij
Tygo Baggerman
Bastiaan Wolf
Sep de Mol
Dex Calboo
Florian Dijkhuizen
 
Team Gemengd 11 t/m 14
Fleur van den Akker
Dana Oostendorp
Kiki de Kleijn
Casper Prevo
Ruben Roes
 
logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 412 450 153

Tennispark De Hoef

Hoefstraat 6
5384 PS Heesch

KVK-nummer

40215800