KNLTB Competitie 2021 - Teams

KNLTB COMPETITIE 2021

De KNLTB heeft besloten de voorjaarscompetitie in zijn geheel te verplaatsen naar de data van de reeds geplande najaarscompetitie 2021 (september / oktober) onder de naam
KNLTB Competitie 2021.
Dus dezelfde competitie indelingen en klassenopbouw, maar wat wel anders is:
geen degradatie of promotie aan het einde van deze competitie.

Kanttekening:
Of dit allemaal uiteindelijk ook doorgaat blijft natuurlijk onzeker, maar de huidige versoepelingen zijn hoopgevend. Zodra wij meer informatie hebben zullen wij dit met jullie delen.

De inschrijving is inmiddels gesloten en de teams zijn bekend! Zie hieronder.

Voor vragen en/of opmerkingen weten jullie mij te vinden.

Theo van Rosmalen.
[email protected]

 

Klik hier voor de PDF

 

Donderdagmiddag

 
Dames Dubbel (4DD)
Team 1
Riet Aarninkhof ©
Diny Arts
Miep Vogels
Marlouk Reitsma
Willy v. Liebergen
 
 
 

Vrijdagmiddag

 
Heren Dubbel 50+ (4HD)
Team 1
Johan Kaffener ©
Frans Heesakkers
Willie van den Berg
Mari Verhoeven
Tim van der Logt
 
 
 

Vrijdagavond

 
Dames Dubbel 17+ (4DD)
Team 1
Liza van Oort ©
Freekje Koning
Gea Wijnen
Carmen Wijgers
Rianne Kluijtmans
 
Team 2
Linda van der Steen ©
José van der Steen
Fleur Schuijlenburch
Elise Siemons
 
Team 3
Marloes van Lieshout ©
Marjolein van Pagee 
Marlijn Nijhuis
He Hu
Marcella Schoenmakers
 
 
Dames Dubbel 35+ (4DD)
Team 1
Marleen de Laat ©
Ada Bezemer
Hannie Vlemmix
Adèle van Vliet
 
Team 2
Ellen Hoeks ©
Gerda Hattink
Lieneke Colijn
Marjo Krijnen
Nancy van der Wielen
Anja van Rooij
 
Team 3
Jacqueline van de Ven ©
Carien van Grunsven 
Claudia Roemer
Annette Pattiwael
Marcella van Dinther
Pauline van den Broek
 
Team 4
Marjon van den Akker ©
Ilse van Sonsbeek
Jessy van den Hout
Lianne Hanenberg
Mariëtte Rijk
Hetty van Herpen
 
 
Heren Dubbel 17+ (4HD)
Team 1
Jens Walboomers ©
Sander Noz
Niels Remmits
(nog niet bekend)
 
Team 2
Demy van de Ven ©
Jori Neelen
Martijn van den Berg
Werner Kalf
Tim Wilke
Sjoerd van de Goor
Derk van Amstel
Roy van de Brand
 
 
Heren Dubbel 35+ (4HD)
Team 1
Marco Tiemessen ©
Maik Arts
Jorg Marijnissen
Daan van Cuijk
Robbert Bosje
Robert Langemeijer 
 
Team 2
Peter Dijkhuizen ©
Eric van Oort
Stefan Timmers
Rodger Zitter
Niels van der Burgt
Joy Lion
 
Team 3
Mark Fransen ©
Jan Schuijlenburch
Koen Dortmans
Arno Pattiwael
Nico Hattink
 
 
 

Zaterdagmiddag

 
Dames 17+ (2DE-3DD)
Team 1
Evy van der Heijden ©
Christel Ruijtenburg 
Anne van Rosmalen
Nikky Keijzers 
 
 
Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)
Team 1
Steffen van den Broek ©
Nicole Wijbers-Maas
Jorg Marijnissen
Elma van der Wielen
Marlene van Rosmalen
Paul Kocken jr
 
Team 2
Thijs de Groot ©
Robin Vos
Joselle Bogaerts
Marvin Moehring
 
 
Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)
Team 1
Erwin Bosman ©
Ilse Mommers
Marc van Meteren
Marcel de Veer
Marit van Casteren
Myrte Legemaate
 
 
Heren 17+ (4HE-2HD)
Team 1
Joost Kaffener ©
Frank van den Akker
Mathijs de Leeuw
Mitchel Gietman
Niek Timmermans
 
Team 2
Ron van den Berg ©
Stef Gloudemans
Bart van Nistelrooij
Remco Verhagen
Rens van de Rakt
Sheify Nazier
Luuk van de Berg
 
Team 3
Brent van der Wielen ©
Yuri Gietman
Kevin van Empel
Rob van Dijk
Jens Walboomers
Mike van Nuland
Youri van der Putten
 
 
Heren 35+ (2HE-3HD)
Team 1
Tim van der Logt ©
Ralf van Dongen
Hans Doomernik
Marc Leurs
Roger Kivits
Ton Voogt
Gert-Jan Buuts
 
Team 2
Theo van Rosmalen ©
Mark Fransen
Chris van der Wielen
Koen Dortmans
Dennis Schafrat
 
logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 412 450 153

Tennispark De Hoef

Hoefstraat 6
5384 PS Heesch